Asi jsem změnila svět

13. prosince 2010 v 22:17 | Mandragorka |  Nudálosti aneb co se děje v mém blízkém okolí
Napsala jsem článek o dnešním dni a nakonec jsem se rozhodla ho sem nedat. Byl o tom jak jsme přepsala českou historii, změnila fyzikální zákony, německou gramatiku a jak asi vstoupím do dějin. Měla jsem zrátka den blbec, ale to mi na dobrý náladě nijak neubíralo až teď jsem nějáká přešlá a ani nevím čím. Čím to je? Čím to je...


   Tak jsem konečně viděla Harryho Pottera. Čekala jsem až bude filmánie, abych ušetřila. Takhle jsem místo sto třiceti korun platila jen pade. Film se mi líbil, pár nesrovnalostí s knížkou jsem samozřejmě našla, ikdyž upřímně řěčeno(či psáno) já už si toho moc nepamatuju, přečtu si to znova. Jinak kamarádka se mě ptala jestli jsem brečela. No víte ona je trochu měkkouš a brečí skoro u všeho, já naopak nepláču u filmů téměř nikdy, ale tady jsem musela zamáčknout slzu, a to hned na začátku, když jednomu z dvojčat "ustřelili" kus ucha. Smrt jednoho z hrdinů mě taky nenechala chladnou, avšak jsem nebyla dojata tolik.   Měla jsem tu čest sledovat celou recitační soutěž na naší škole. Výkony bych zařadila do dvou skupin na za á špatné a za bé na ty ještě horší. Ne, dělám si srandu. Výstupy vyšších ročníků stály za vidění, ty mladší studenty bych ocenila aspoň za odvahu.


   O víkendu jsem samozřejmě nestihla všechno, co jsem měla v plánu, nicméně bylo toho dost, tak nejsem zdrcena myšlenkou, že jsem ni nezvládla a díky tomu, že jsme test z fyziky psali z nevysvětlitelných důvodů už dnes (a já tak neuměla ani prd, poněvadž vzorečky se nenalézaly ani v hlavě, ani na taháku), tak se aspoň nemusím učit na středu.   Jsem zvědavá na pozítří, jdu večer do divadla a pak možná na koncert. Jelikož se to kryje, na koncík můžu přijít leda se zpožděním. Budeme tam mít zvěda, který nám dá vědět, jestli má cenu ještě chodit. Uvidíme, uvidíme... Ráda bych dorazila i do toho klubu, mělo by se jednat o jiný styl hudby než posledně, kdy jsem se ocitla na punkovym koncertě a mezi ostatními působila dosti podivně. Třeba byli všichni tak zlitý, že si toho nevšimli.Nenapadá mě nic, co bych mohla napsat na téma týdne. Co si přeju k Vánocům? Foťák. To je všechno, mohla bych se rozepsat o tom, jak si přeju světový mír. Což o to, bylo by to fajn, ale to mi pod stromeček nikdo nezabalí. Možná bych mohla napsat haiku:

Chtěla foťák,
jmenovala se Mandragorka.
Dostala ho.
Jo, to by šlo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nezkrotna-lady nezkrotna-lady | Web | 14. prosince 2010 v 8:38 | Reagovat

:)) často se mi stává, že napíšu článek a pak se rozmejšlím, jestli ho "sdílet" či ne.
Může se zeptat, na jakym tom koncertě si byla?? Víš punk je moje "hobby" :D ... doufam, že se ti to aspoň líbilo... ten náš posranej punk.. :D :D

2 nezkrotna-lady nezkrotna-lady | Web | 16. prosince 2010 v 20:39 | Reagovat

jo.. :D je to fajn kapela. :)ale nebyla sem tam.. :// tak se tam třeba příště potkáme... (jinak, dam si tě k oblíbenejm, neva?? ) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama