Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím...

10. prosince 2010 v 21:23 | Mandragorka |  Nudálosti aneb co se děje v mém blízkém okolí
Konečně pátek a nadchází dny víkendového odpočinku, bohužel jen zdánlivě, protože bych toho měla o víkendu hromadu udělat. Pravděpodobně zase  nic nestihnu. Teda stihnu, ale ne to, co bych chtěla. A teď proč? Protože jsem člověk pomalý. Počínaje oblíkáním se, přes stravování se, po vytvaření. Neptejte se, čím to je. Nikdo vám to nezodpoví. Asi je chyba ve mně, dávám si přehnaný závazky, který nelze v daném čase stihnout. Nebo aspoň já je nestihnu. Ještě k těm závazkům, nejde o nějáký podstatný věci, kvůli nimž bych se řítila do propasti, jde o věci, co slíbim sama sobě. Možná bych to mohla nazvat předsevzetími... Anebo plány.
   Chci za víkend dokončit výrobu vánočních dárků pro kamarádky (ty pro rodinu jsou zatím v nedohlednu, mámě potřebuju udělat jěště nějáký  náhrdelník- to víte člověk jako já na ruční práce všestranně nadaný musí umět korálkovat a ketlovat, ale poněvadž samochvála smrdí, tak jste předchozí větu neviděli, jasný?; no a pro tátu chci pomalovat hrnek, ale nevim, kde nějáký pořádný sehnat, to víte, žiju sice ve velkoměstě, jenže to neznamená, že tušim, kde ho koupit, kvůli jednomu hrnečku nepojedu přece do ikeii). Pak se potřebuju učit na test ze zemáku, ekonomie, němčiny, dějáku a ráda bych si přečetla i literaturu a jazyk. Možná si klepete na čelo a myslíte si, ať si napíšu tahák. Jenže jak řekla má kamarádka, to není můj styl. Mějte si mě za šprta, magora, pošuka či co, já se zkrátka na všechny písemky učim. No a ještě dočíst jednu knížku od Paula Coelhu, přelouskat Moliérova Lakomce, což se od nás vyžaduje na liteře a všechno bude óká.
    A co si teď myslíte? Zvládnu to? Dokázali byste to vy? Ještě vlastně uklidit si v pokoji... Vytřít podlahu už asi nemám šanci... Pošahaný chyby v matrixu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Annet Annet | E-mail | Web | 12. prosince 2010 v 13:09 | Reagovat

Taky poslední dobou absolutně nestíhám... a hlavně nemám čas na čtení :-( to mě mrzí ze všeho nejvíc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama