Shrnutí...

6. prosince 2010 v 20:50 | Mandragorka |  Nudálosti aneb co se děje v mém blízkém okolí
Tak jsem se rozhodla napsat nějáký stručný souhrn minulýho tejdne. Chtěla jsem ho napsat už včera, jenže moje plány byly překazeny. Jak? Tak všemožně. Nesnášim, když se mi to stane, protože patřim k typu člověka, který musí mít předem ujasněno co, kdy, jak... atd. Takže zpět k tomu jak se to stalo. No, to si takhle nějáký chytrák jako já usmyslí, že ozdobí perníčky, jak slíbil. Vždyť to bude jen chvilka a může při tom sledovat zprávy, což je třeba kvůli nadcházejícímu testu z práva(- zdanlivá nesouvislost, ale náš profesor jako závěrečnou otázku dává aktualitu, poněvadž to přeci k sockám=společenským vědám patří). 
   Dopadlo to tak, že chvíli kdy jsem už začínala pracovat, přišel domů táta a začal vyprávět. Neměla jsem zkrátka šanci vyslechnout si události toho dne, ke všemu s tubičkou na cukrářskou polevu se pěkně špatně manipulovalo. V mezičase třiceti minut byly hotovy tři perníčky. Pokračovalo to prachbídně, přestože jsem si k ruce vzala obyčejný igelitový pytlík a požádala o pomoc mamku. V půl desátý souboj skončil a já už byla absolutně vyřízená...


  
   Začátek týdne byl podivný. Psali jsem nečekaný test z práva, což všchny pěkně naštvalo, o to víc, když se profesor tvrdil, jak nám to oznamoval. Nicméně druhý den nám bylo řečeno že přiští týden ho píšem znova, jelikož písemky "zmizely",. Ani nebudu psát jak. Historka je trapná a absurdní. Monča to komentovala slovy: "Cože? To už by bylo lepší, kdyby řek', že si ty práce čet' v posteli, přišla za nim godzila a sežrala mu je." Docela trefný.    Tak se mi nějak nejspíš podařilo nepřihlásit se na olympiádu z češtiny. Ptala jsem se češtináře, jak to s ní vypadá a on mi řekl, že se ještě neví, kdy bude, protože ještě prý nepřišlo zadání, dorazí v pondělí (tj. dnes) a že tedy samozřejmě bude. Při tý příležitosti jsem se mu ale zapomněla zmínit, že mám zájem se účastnit, tak nevim, jestli to pochopil, že už jsem se hlásila u Třískový(- bývalá naše profesorka na čj) anebo jestli snad vůbec netuší, že se mu mají zájemci hlásit či snad jestli automaticky zapsal. No, uvidíme, jak se to vyvine. Ono de facto o nic nejde, jelikož asi nikdy nedopadnu líp jak desátá, ale proč to nezkusit, že?


  
   Kvůli vydařené pražské MHD jsem přišla ve středu domů až v devět místo v půl osmý. To víte, hrozně nečekaný, když napadne prvního prosince pár centimetrů sněhu.


  
    V sobotu jsem jela se školu do Drážďan. Nenazvala bych to osudovou chybou, ale už mě tam nikdo o adventu nedostane. Toliko lidu...   Tak a to by bylo vše. Ještě si musim uříznout papír na zítřejší kreslení a  jít se navečeřet. Taky už bych měla konečně dodělat dárky pro kamarádky k Vánocům(- dárky pro ně zásadně vyrábim, baví mě to a taky by mě asi finančně zruinovalo něco kupovat). Snad se dostanu k napsání dalšího článku co nejdřív. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *wif *wif | Web | 6. prosince 2010 v 21:13 | Reagovat

Perníčky péct plánuji, ale jejich zdobení jsem do toho nějak zapomněla zahrnout, asi bych měla začít co nejdřív :D
'sežrala mu je v posteli godzila':-D historky učitelů jsou vždy velmi "nápadité"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama