Zármutek na úvod

2. prosince 2010 v 19:34 | Mandragorka |  Myšlenkové pochody
Tak mě popadla obrovská chuť psát a teď nevím jak začít. Ani netušim proč jsem se nedržela svýho původního plánu založit si blog, až budu vlastnit notebook. Poslední dobu jsem nějak pořád mimo a nedovedu se soustředit. Fakt, že nestíhám všechno, co bych chtěla jsem si uvědomila ještě předtím. Nějak na mě padá ponurá nálada.

   Je zvláštní, že ráno se proberu vcelku dobře naladěná. Stejně tak jdu do školy, přestože se brodím sněhem (no dobře, zas tak tragický to není, ale přecházet na druhou stranu ulice přes ty haldy sněhu nakupených u kraje vozovky není nic moc. Ke všemu mít na sobě promokavý boty.). Ve škole si náladu taky nějak držím a doma padám do hlubin zármutku, který se stupňuje s počtem hodin zde strávených. Zase mám ten dojem, že jsem nic neudělala, nezvládla, nedokázala a že se světem to jde skopce/ z kopce (pardon, pravopis mi nikdy nešel, až se tu objeví nějáká dobrá duše, která mi bude ochotna říct jak je to správně, tak to opravím).

   Při pohledu na hlavního stránku facebooku se mi chce brečet. Takových pitomin a hrůznejch stavů. Achich ouvej. Když jsem se podívala na nejnovější články na blogu moje obavy, že rozumnější lidé téměř vymřeli, se potvrdily. A co já teď tu? No co? I kroužek lidí se kterými si ráda povídám je užší a užší. Nebo je to jenom klam?

   Nevim kde mi hlava stojí, mám dojem, že už nevím vůbec nic. A jak to všechno skočí? Pojďte konečně už někdo něco udělat s tou počínající všeobecnou demencí. Někdo možná radši sjede kopec až dolů než aby se dostal výš, a já nechci patřit mezi ně. Chci se vzdělat, číst a psát, chodit do divadla, na výstavy, na koncerty... Ale proč takových jako já ubývá? Přesvědčete mě, že tomu tak není a něco s tím udělejme... 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karoll Karoll | Web | 5. prosince 2010 v 16:25 | Reagovat

Není dobré začínat takovým depresivním článkem...
já bych napsala z kopce... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama