Tú-tú-turu-rutu

12. března 2011 v 19:05 | Mandragorka |  Myšlenkové pochody
Ale né, to se mi nemělo stát. Nejradši bych vymazala celý včerejčí večer. Co to zase plácáš vždyť to bylo skvělý. Jo, to bylo, jenže... Mlátila bych si za to hlavou o zeď třeba bych tim dostala pár okamžiků, co okamžiků, tak zhruba celou půl hodinu páteční noci pryč. Možná příliš dramatizuju... Beru zpět nedramatizuju. Anebo ne? Jéžiš já se picnu.


Tak jsem po dlouhé době opět zavítala na koncert, ze začátku to nevypadalo moc slibně, avšak nakonec to byl asi nejlepší koncert, který jsem zažila (což není příliš velké ocenění vzhledem k počtu akcí tohoto typu, kterých jsem se účastnila). První kapela byla nicmoc, přestože tam hrál kamarádky známý a taktéž oblíbenec (to totiž způsobilo značné očekávání). Druhá už měla něco do sebe a při výstupu třetí jsme už poskakovali pod pódiem. A pak přišlo to nejlepší. Dobře, spíš ten nejhezčí, k němuž se celý dnešní den ubírají moje myšlenky, kterého nemůžu vypudit z hlavy a díky němuž se dnes nedovedu na nic pořádně soustředit.

Pěkný, pěkný hoch to byl, tedy ještě je (pokud mezitím tedy nezhynul bídnou smrtí, to by byla tragédie, to bych mu nepřála, vlastně ani nepřeju). Příští týden zase někde hraje/zpívá, nevím jestli tam jít nebo se na to (něj?) vykašlat a nechat si jen pohou vzpomínku, kterou zanese časem prach.

Kdyby to byl kytarista, tak si mu můžu říct aspoň o trsátko (jak někteří mí známí činili, celý večer). Ale co chtít po zpěvákovi a trumpetistovi? Na druhou stranu já bych o to trsátko ani o paličku(když by se jednalo o bubeníka) nepoprosila. Na to jsem moc ostýchavá a ani nějáká promile, nebo spíš půl promile to nespraví. To bych musela toho vypít opravdu hodně a to by mi pak už bylo stejně špatně. A já přeci hodně nepiju, jen trošku ( a pak se kamarádka diví, že ji vypiju třetinku třetinky vína, když řekne do dna).

Tú-tú-turu-rutu, Tú-tú-turu-rutu-rt-rt-rú...

Nejhorší je to vědomí, že bych seznámení se s ním není zas tolik nereálný, naštěstí se to vědomí teď kdesi zapomnělo a myšlenky na tu osobu ustupují. Juchů. Napsání článku pomohlo, ale dilema přesto přetrvá(vá).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lindusak lindusak | Web | 12. března 2011 v 19:18 | Reagovat

Ahoj =)Skvělý článek, četla jsem =) Chtěla bych tě poprosit o hlásky tady -> http://celebrity-zpevaciatd.blog.cz/1103/2-kolo
Je to pro mě důležité, klidně si na mém blogu přečti článek, se kterým jsem soutěžila =)
Předem díky
Lilííí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama