Unavená nebo líná?

10. července 2011 v 20:29 | Mandragorka |  Nudálosti aneb co se děje v mém blízkém okolí
Nevím, jestli jsem unavená nebo líná. Nejspíš obojí. Většinu noci jsem probděla, však ono se během noční několika hodinové jízdy autobusem moc naspat nedá, když se každý tři hodiny staví na benzínce kvůli toaletám, a tak jsem trochu mimo. Vlastně ani ne tak mimo, ale zkrátka se mi do ničeho nechce, ale tak aspoň napíšu článek a zítra to bude třeba lepší.


Prsty mi skákají po klávesnici a ani nevědí, co psát, jelikož hlava nějak vypovídá službu a nechce se jí nad ničím přemýšlet. Jsem ráda, že jsou prázdniny. Konečně trocha klidu. Tedy tenhle týden moc v klidu nebyl. Ono když člověk jede poznávat cizí země a průvodce ho neustále honí, že není mnoho času a že ještě toho máme mnoho před sebou, tak si moc neodpočine. Ale od školy je klid. A já pošuk, se chystám o prázdninách pilně studovat, abych zapracovala na svých vědomostech. Nebojte se, nehodlám se předřít. Jen pár hodin párkrát týdně si budu študovat v knížkách a sešitech a bůhvíčem ještě, abych věděla něco víc o výtvarnym umění, nezapomněla nic z literatury a zlepšila si slovní zásobu v angličtině. A konečně budu moc číst, psát, šít, kreslit... A vsadim se, že se mi nebude chtít. Ne, to se nestane. Nesmí.

Asi nyní tvořím jeden z nejnudnějších článků, který kdy spatřilo světlo světla, ale je mi to teď fuk. Dokonce mi nevadí, že to nemá hlavu ani patu (jako obvykle). Jen mi zase bude přpadat, že trpim samomluvou, když to nikdo neokomentuje. I když možná budu radši, když zůstane článek bez odezvy, než aby byl odsuzován. Ne každý snese kritiku a já na ni teď nemám náladu. Nebo je to jen moje ubohá výmluva. Nu což...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 11. července 2011 v 17:11 | Reagovat

Tomu se taky říká čištění hlavy, tedy ne té kazetové, ale své vlastní... :-D
Únavu jsem zaznamenala i u seba a také u ostatních, něco na tom bude. Myslím, že pokud jde o lenost, vychází právě z oné únavy.
To přejde, chce to pauzu. ;-)  :-)

2 Sayu Sayu | 13. července 2011 v 14:09 | Reagovat

Ani ne nudný, spíš informativní. Taky mám v plánu se trochu učit a taky mám dojem, že se mi do toho nebude chtít. Ale je fajn mít tolik času a představovat si, kolik se v něm dá stihnout. :-D

3 bludickka bludickka | Web | 25. září 2011 v 16:56 | Reagovat

já jsem unavená nebo líná pořád. a jakmile sednu k počítači tak se ne a ne odtrhnout!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama